רוצה לדעת מה יש להציע לך

לפתיחת שנה?

פנה אלי

תוכניות לימודיות לבתי ספר היסודי

 

בית הספר הוא המקום בו הילדים שלנו רוכשים את ההשכלה שלהם ואת הידע שלהם אודות החיים. הלימודים בבית הספר כוללים לימודים ריאליים ולימודים מתחום לימודי הרוח. הלימודים בבית הספר נועדו להעניק לילדים שלנו בסיס יציב ורחב להמשך הלימודים שלהם במכללה או באוניברסיטה במוסדות להשכלה גבוהה. תוכניות לימודיות לבתי הספר היסודי ובכלל הן תוכניות מגוונות מאוד שנועדו ללמד את הילדים שלנו לחשוב בצורה יצירתית ומחוץ לקופסה. תוכניות הלימודים הללו מעודדות את הילדים שלנו גם להיות מקוריים ולחשוב על דברים לעומק. בכל בית ספר הילדים לומדים גם מיומנויות חשובות כמו קריאה וכתיבה, חשבון ואנגלית.

תוכניות לימודיות לבתי ספר היסודי

תוכניות לימודיות לבתי ספר – תוכניות בנושא מדעים

תוכניות לימודיות לבתי ספר כוללות תמיד תוכניות בנושא המדעים. תחום המדעים הוא תחום רחב מאוד. לימודי המדעים בבית הספר היסודי כוללים לימודי ביולוגיה, לימודי חשמל (פיזיקה) וגם לימודים בנושא כדור הארץ והסביבה. לימודים אלו הם הרבה פעמים לימודים חווייתיים מאוד ומאוד מעניינים. הלימודים מלווים בדרך כלל בניסויים מעניינים מאוד ומפתיעים. לימודי המדעים מהווים ידע בסיסי וחשוב שכל ילד וילדה צריכים לדעת עליהם. כאשר הילדים שלנו לומדים מדעים הם לומדים על עובדות החיים ועל העולם בו אנחנו חיים. בשנים האחרונות חלה מגמה של לימודי איכות הסביבה ותזונה בריאה במסגרת לימודי המדעים בבתי הספר.

תוכניות לימודיות לבתי ספר – תוכניות בנושא אמנות ותרבות

כל בית ספר משקיע גם משאבים רבים בלימוד הילדים אמנות ותרבות. תוכניות לימודיות לבתי ספר יסודי בנושא אמנות ותרבות כוללות חשיפה של הילדים שלנו להצגות, סוגי מוזיקה שונים, צפייה בסרטים וגם בתערוכות אמנות פלסטיות שונות. תכנים אלו מעוברים לילדים במהלך שיעורי אמנות, מוזיקה, ריקוד ולפעמים גם שיעורי קולנוע. שיעורים אלו מרחיבים את העולם של הילדים שלנו ומעשירים אותו. כאשר הילדים שלנו רואים הצגת דרמה למשל הם יכולים להזדהות עם הדמויות בהצגה ולהרגיש טוב יותר. האזנה לקונצרט מוזיקלי יכולה לרגש את הילדים שלנו ולהעניק להם חוויה בלתי נשכחת של יופי והרמוניה. לימודים אלו יעניקו לילדים שלנו הרבה רגעים של הנאה וכיף.