רוצה לדעת מה יש להציע לך

לפתיחת שנה?

פנה אלי

מה אפשר לייצר בדפוס דיגיטלי

 

מה אפשר לייצר בדפוס דיגיטלי? לאחר שבחרתם שירותי הגברה ותאורה לבית הספר , עולה השאלה אלו מתנות תוכלו לייצר אם בכלל באמצעות דפוס דיגיטלי? האם מה שטוב לילדים יכול להועיל גם למבוגרים שביניכם? הדפסה על חולצות ? אולי הזמנות ? בואו ונדבר על דפוס דיגיטלי ועל היתרונות שהוא מעניק.
לחגוג עם דפוס דיגיטלי
אם מדברים על ראש השנה, מדברים על ההחלטה להעניק לעובדים כל שיעלה על דעתם. יש מתנות קטנות ויש גדולות ואף הסמליות היא חלק בלתי רגיל של בחירת שירותים של דפוס דיגיטלי באשר הם. לא מעט מדברים על בעלי עסק המחפשים אלטרנטיבות להפתיע את העובדים שלהם. באמצעות דפוס דיגיטלי אפשר בהחלט לעשות זאת. המתנות הקטנות והסמליות של הדפוס הדיגיטלי בהחלט עונים לכל דורש ומספקים את התשובה החד משמעית.
קצת על עולם הדיגיטלי
העולם הדיגיטלי מדבר על דפוס רחב אופקים. יש לא מעט סוגים של מוצרים כאלה ואחרים ובעוד יש לוחות עץ, מגנים מזכוכית ואפילו ספלים מיוחדים, מגיעים גם החולצות, הכובעים וכל מה שתרצו לעשות ממנו מתנה מועילה של תחום דיגיטלי. הדפוס מעמיד למעשה כמה וכמה אפשרויות למעסיקים ומעניק פתרון אחד גדול נוכח הרצון להפוך כל מתנה פשוטה למדהימה נוכח העולם הדיגיטלי באשר הוא. תמונות משותפות, שילוב בין כמה אלמנטים ואפילו מגנטים למקרר ולוחות שנה משולבים בתמונות של העובדים. זהו למעשה רעיון אחד מיני רבים. הנגישות למשרד כזה או אחר או לחברת דפוס שתספק את כל התשובות, באה לידי ביטוי בבחירת מוצר מוגמר מהסוג הטוב ביותר. עיצוב הגרפיקה של המוצר, בחירת מוצרים יוקרתיים ועמידים ובעיקר היכולת לגרום לעובד היקר לחייך לאורך כל הדרך.
מה אפשר לייצר בדפוס דיגיטלי
כיצד לאתר בית דפוס?
1.      ערכו סקר שווקים מקיף באשר לבחירת בתי הדפוס המתאימים להשלמת המשימה. מתוך רשימה ארוכה, ראוי לבחור בתי דפוס קרובים למקום מגוריכם. למען הסר ספק, כשאתם מכירים מול מי אתם עובדים הדברים פשוטים יותר.
2.      אל תתפשרו על עלויות זולות יתר על המידה. לרוב הן עלולות לעלות לכם הרבה יותר ממה שדמיינתם.