רוצה לדעת מה יש להציע לך

לפתיחת שנה?

פנה אלי

אולמות ומרכזי אירועים

 

כאשר אתם תרים אחר מקום שתוכלו להפיק בו אירוע כזה או אחר, עולה השאלה, האם כדאי לעשות זאת באמצעות אולמות ומרכזי אירועים או שירותי אמרגנות והפקות אירועים . אז מה מחליטים והאם נותני השירותים יכולים לספק מענה גם בעבור אולמות ומרכזי אירועים . כיצד מאתרים אולמות ומרכזי אירועים? אספנו עבורכם כמה טיפים וחומר למחשבה אשר יסייע לכם לבחור נכונה.
ההבדל בין אולמות לבין מרכזי אירועים   הבחירה של אולמות ביחס לבחירה של מרכזי אירועים איננה שונה. ניתן ליישם את הכול ובפרט שתאלצו לקחת בחשבון את כל הפרמטרים הרבה לפני הבחירה או הוצאתה לפועל. יש אנשים אשר יתחשבו במחיר ויש כאלה אשר יתחשבו בכמות האנשים שניתן להכניס לשם בפועל. יש לא מעט פרמטרים שיהיה עליכם לקחת בכדי לשים את היד על הבחירה הראויה. אז מה עושים? מה ההבדל בין גודלו של אולם רגיל או אולם של מרכז כנסים כזה או אחר?
אולמות ומרכזי אירועים
לבחור את המקום הנכון
1.      ערכו סקר שווקים באמצעות האינטרנט או באמצעות קריאה על מקומות הקרובים למקום מגוריכם. אז נכון שהאולם או המרכז אירועים יענה לכם על הציפיות אך מה על המרחק? כמה רחוק המקום ממקום מגוריהם של האורחים שיהססו להגיע מפאת המרחק? זהו פרמטר חשוב שאין לפספס אותו
2.      יש לברור שיש במקום חנייה מספקת. לרוב, כשאנשים מתכוונים להגיע לאירוע שלכם, החנייה עלולה לשבש את השמחה והתוצר בהחלט ידוע מראש. לחפש חנייה בעצבנות? לא כשאתם בוחרים את החנייה ומוודאים כי היא חלק בלתי נפרד מכל השאר.
3.      אין לבחור מקומות בהם העלות לכאורה מפתה. סכום זול מדי, עלול להדליק לכם בכל פעם מחדש את הנורה הנכונה.
4.      בדבר נוסף יש להתחשב כשמדברים על אקוסטיקה. מוסיקה או אפילו מקום קטן או גדול מדי. לפי האנשים שיהיו באירוע שלכם, תוכלו לבחור מקום וגם לשאוף לאקוסטיקה מושלמת נוכח האנשים שיתארחו במקום אותו תבחרו או בו תבחרו ליישם את האירוע המוצלח. בסיכום דבר, בחירת המקום תבוא לידי ביטוי בהצבת מטרה, מספר אנשים וקרבה לבית.