רוצה לדעת מה יש להציע לך

לפתיחת שנה?

פנה אלי

אטרקציות לבתי ספר

 

בכל חג ובכל עונה, מדברים על היכולת לעניין ולרגש את ילדי בית הספר ואפילו את סגל המורים. על מנת להפוך את הדברים לקצת פחות שגרתיים, מדברים על בחירת אטרקציות לבתי ספר. לצד בחירת הגברה ותאורה לבית ספר ובחירה של אתרי הפעלות לילדים בארץ , מגיע עניין האטרקציות ובחירתן בדרך הטובה ביותר. מה עושים? כיצד בוחרים אטרקציות מושלמות לבית הספר?
רעיונות לאטרקציות לבתי ספר
1.      משחקי חברה וספורט- במסגרת ימי הספורט, ניתן בהחלט לשלב מצבים של משחקי חברה וספורט הכוללים משחקי משיכה בחבל, קפיצה לגובה, אטרקציות לגילאים הצעירים הכוללים כדורים גדולים והשתובבות באמצעות כלוב כדורים מדהים. למעשה, מעגל הכדורים שהוא גם ג'ימבורי, מתאים לגילאים הקטנים יותר.
2.      משחקי חברה ישנים וטובים הכוללים ישיבה ויצירת משחקי חשיבה באמצעות שאלות ותשובות. המשחק משמש כאטרקציה לכל דבר והוא גם חינוכי בסופו של דבר. כך למעשה הופכים הדברים לפשוטים ביותר.
3.      משחקי כדור באמצעות עזרים כמו רשת מתאימה, כדור מתאים ואפילו מספר מחבטים מתאימים.
אטרקציות לבתי ספר
כיצד לאתר אטרקציות מתאימות
אם החברים הקרובים שלכם כבר מצאו אטרקציות כאלה ואחרות במתחם בית הספר, שהרי המלצות תקלנה עליכם את הבחירה ותהפוכנה את הדברים לפשוטים יותר. כאמור המלצות תמיד מקלות על הבחירה והן פשוטות יותר ביחס לסקר שווקים שעליו נדבר בהמשך. הסקר שווקים הוא פילוח מדויק אותו תבצעו בפועל. כמה זה עולה לכם? עד כמה השירות או האטרקציות הנבחרות מוכרות לכם? זהו למעשה שלב בו תבחרו בפועל את האטרקציה המתאימה ביותר מבלי להתאמץ יתר על המידה. מתוך רשימה גדולה, תוכלו לבחון ולבחור את האטרקציה אשר תתאים לכל הילדים ואפילו למבוגרים. בין היתר, ראוי לחפש ולאתר אטרקציות המותאמות על פי הגיל וזאת על מנת שלא לסכן את באי המקום באטרקציות שאינן מתאימות. לצורך העניין, לא תספקו אטרקציות המיועדות למבוגרים לילדים צעירים יתר על המידה.
בסיכום דבר, בחירת אטרקציות תתרחש על פי דעת הרוב, על פי גיל ועל פי סביבה. גם העלות תילקח בחשבון ובפרט הביטחון והבטיחות שתוכלו להשיג מההנאה האמיתית שבבחירה נכונה.