רוצה לדעת מה יש להציע לך

לפתיחת שנה?

פנה אלי

אלבומי תמונות מבית הספר

 

תקופת הלימודים אשר עומדת להסתיים, מזכירה לנו לא פעם את ימי התיכון ואת הרצון להתרפק על משהו בלתי רגיל. אכן מדברים על תקופת הלימודים ומכאן גם מדברים על אלבומי תמונות מבית הספר. לצד אטרקציות לבית הספר , קשה שלא להיזכר באותם אלבומים ומכאן שהשאיפה לצור את הזיכרון ולשמר אותו הרבה אחרי. אספנו עבורכם כמה רעיונות הקשורים בסיום בית הספר ובאלבום החלומי.
לבחור את האלבום הטוב ביותר
בעת סיום בית הספר הרצון הוא לאתגר את הרגש באמצעות אלבום עבור הילד המסיים והוריו. סוף תקופה והתחלה של אחרת מסתמנת נוכח השימוש באותו אלבום. האלבום מציין תקופה שהסתיימה ובמקומה תקופה חדשה. הכרת המורה הראשון, אחר כך שלב הכרת התלמידים, חוויות, טיולים, הפסקות ואפילו מפגשים יוצאי דופן. שנייה לפני הדרך החדשה- מדברים על תיעוד כל הדברים בתוך אותו אלבום תמונות של בית הספר. ללוות צעד אחר צעד ללא הגבלה כזו או אחרת. יש לא מעט משתתפים שיש להם מצלמות ומכאן שהאלבום יאגד את כל הזיכרון ויוותר אתכם הרבה אחרי.
אלבום תמונות לבית ספר
כיצד ליצור את האלבום המושלם?
1.      השתמשו בתוכנה לעיצוב אלבומים דיגיטליים. מהתוכנה האינטרנטית, תוכלו לצור ספר זיכרונות אחד גדול של בית הספר, תמונות עם חברים, חוויות בלתי נשכחות מבית הספר, כתבי יד, עבודות, שירים שנכתבו וכל דבר שיכול לעורר את הרגש ולהזכיר תקופה בלתי נשכחת.
2.      אם כבר בחרתם לעצב אלבום, ראוי כי תשלבו כיתוב ייחודי לרבות ברכות ואיחולי הצלחה כאלה ואחרים
3.      שלבו את כל הדברים יחד, למעשה מדברים על בית הספר היסודי, התיכוני, מתנות ישנות, ברכות, תמונות מרגשות מטיולים ועוד. כמו כן חשוב לא לשכוח את כל המסיבות שהתרחשו ואת האירועים היותר מצחיקים.
חשוב לציין- דברים שאין לפסוח עליהם
בסיכום דבר, ראוי לציין כי הכנת האלבום הינה מתנה בלתי נשכחת ומרגשת ביותר. למעשה צריך לצור מצב של מתנה שכיף לקבל ולשמר. אלבום הסיום בהפקה ייחודית, יגיח בכריכה קשה אשר תשמר אותו לזמן הארוך וכך למעשה יהפוך האלבום לנקודת זיכרון מרגשת לכל דבר.