רוצה לדעת מה יש להציע לך

לפתיחת שנה?

פנה אלי

סדנאות לגני ילדים

 

הפתרון המושלם לגננת ולילד – סדנאות לגני ילדים
גננות רבות מתחבטות בשאלה כיצד ניתן לחדש את שגרת היום יום בגן, הצרה היא שהגננת עסוקה עד הראש במטלות היום יום והיא אינה מתפנה לדאוג לפעילויות ואטרקציות לילדי הגן . כמובן שחשיבות הפעילות המיוחדת לא תסולא בפז לילדים ותשפיע עליהם מאוד, כל פעילות מיוחדת בטח לילדים קטנים תורמת, מפתחת ומשפרת את תפקוד הילדים בעשרות אחוזים. אך בכדי לטפל בסוגיה זו ניתן לבחור בסדנאות לגני ילדים, בין אם מדובר בסדנה שאותה מעביר איש חוץ או בסדנה פנימית שתעביר הגננת הרי הסדנה מהווה פעילות מיוחדת שאין בלתה. הסדנה לגן הילדים עונה על כל הצרכים הן של הילדים ובטח של הגננת והיא הפתרון המושלם לאתגר את הילדים.
אילו סדנאות קיימות?
סדנאות לגני ילדים הן תחום ייחודי ויש לשים לב כי אנו בוחרים בתבונה את הסדנה המתאימה לגן שלנו. ניתן לבחור סדנה אשר תהיה בעלת פן חינוכי ולימודי כמובן תוך כדי שילוב תכנים מהנים, כאשר לצד אלו ניתן לבחור סדנאות יצירתיות יותר אשר יפתחו פן זה באופי הילדים. הסדנאות היצירתיות יכולות לכלול סדנאות תנועה, תיאטרון, מוסיקה, קרמיקה ולמעשה כל סוגי היצירה הקיימים בשוק. כאשר בוחרים בסדנה מסוימת צריך לוודא כי מערך השיעורים של הסדנא קיים ובכל שלב צריך לדעת מה לעשות ומה להעביר לילדים.
סדנאות לגני ילדים
מה חשוב בסדנאות ועל מה להקפיד?
חשוב שנזכור כי לצד הסדנאות המותאמות לילדים ניתן לבצע בגני ילדים סדנאות המותאמות לצוות וייחודיות לו. בשני סוגי הסדנאות עלינו להקפיד על כך שהן יהיו מעניינות ומסקרנות אחרת נאבד את כל החשיבות של הסדנה ולא נוכל להתמקד בתוכן ובמסרים שהן מעבירות. דבר נוסף שיש להקפיד עליו הוא שאם גורם חיצוני מעביר את הסדנה אזי מקצועיותו לא תוטל בספק, סדנאות לגני ילדים אינן דבר של מה בכך ויש להקפיד על כל פרט ופרט בהן. פן חשוב נוסף הוא הקפדה על בטיחות הסדנאות ושמירה על בטחון הילדים, גם אם מדובר בסדנה הטובה והמעניינת ביותר אזי לא שווה לקחת את הסיכון עם שילד יפגע.