רוצה לדעת מה יש להציע לך

לפתיחת שנה?

פנה אלי

ציוד לגננות

 

מה צריכה גננת בגן?
גננות היא אחד מהמקצועות הקשים שיש, הגננת צריכה לתת מענה לעשרות זאטוטים, לדאוג לחינוכם ולדאוג כי לא יאונה להם כל רע. עקב חשיבותה הרבה של הגננת ישנה משמעות רבה לכל דבר היכול לסייע לה ולבוא לקראתה, אחד מאותם הדברים הוא ציוד לגננות. ציוד איכותי לגננות מאפשר לגננת להתמקד בדברים החושבים שעומדים לפניה ולא בצרות היום יום שאינם מענייניה. תארו לכם כי הציוד אתו עובדת הגננת אינו משובח והיא נאלצת במקום לדאוג לחינוך הילדים לדאוג שהם לא יפגעו מציוד לא איכותי. ציוד לגננות הוא מסוג הדברים שאנו שמים לב אליהם רק כאשר הם לא עובדים, אבל כאשר הציוד עובד אנו יכולים לישון בשקט.  
הקפידו על התאמת הציוד לילדי הגן
אחד הדברים החשובים בציוד לגננות הוא הקפדה על כך שהציוד יותאם לילדים מבחינה בטיחותית. גן הוא אחד המקומות בהם ילדים הכי מועדים להיפצע, בשלל הציוד הנמצא בגן ישנם סכנות שאורבות לילדים מכל פינה. בטיחות אינה דבר של מה בכך ואינה מילה שנזרקת לחלל האוויר רק בכדי לצאת ידי חובה. ציוד לגננות ובטיחות הם שני מושגים שחייבים ללכת ביחד יד ביד ואין להתפשר בנושא זה אחרת הילדים הם אלו שיסבלו ויפגעו. כאשר הגננת מחליטה מה לקנות והיכן היא חייבת ראשית כל לשים את השיקולים הבטיחותיים בראש מעייניה.
ציוד לגני ילדים
מה כולל הציוד לגננות ?
ציוד לגננות הינו למעשה כל ציוד הנמצא בגן ומשרת את הילדים ואת הצוות וכמובן בראש ובראשונה את הגננות. עם זאת ישנם מספר דברים הצריכים להיות בכל גן, שולחנות וכיסאות המותאמים לילדים לגודלם, שטיחים שהילדים יוכלו לשחק ללא חשש על הרצפה. חשוב מאוד גם שהציוד ישרה אווירה טובה בגן וייתן הרגשה של מעין בית פתוח המקבל את כל הילדים. דגש מיוחד צריך לשים על הציוד אשר יימצא בגינת הגן ולהתאימו הן אל החוץ והן אל הילדים אשר ישתמשו בו. לצד כל אלו צריכים להיות חומרי יצירה ומחשבה אשר יפתחו את הילדים כשלרוב יהיה מחשב אחד או יותר בגן אשר הילדים יוכלו להתוודע אליו ולשחק בו.