רוצה לדעת מה יש להציע לך

לפתיחת שנה?

פנה אלי

אטרקציות לילדים

 

הורים רבים, וגם רכזים, מורים ואנשי חינוך מחפשים בתקופה כזו או אחרת רעיונות להפעלות ייחודיות, אשר יגרמו לילדים הנאה, שחרור והעשרה חינוכית. ישנם רעיונות מקוריים להפעלות שונות ומגוונות לגילאים השונים שמתאימות לקייטנות, למסיבות ואירועים, לאחר צהריים פנוי שכזה או אפילו ליום גיבוש וכיף סתם באמצע השנה.
באטרקציות לבני נוער, ישנה אפשרות מומלצת ושכיחה שהנערים אוהבים מאד של השכרת שולחנות משחק. כיום, תחום שולחנות המשחק מפותח מאד ומתאפשרות אטרקציות מגוונות מאד, גם אם מצויה כמות גדולה של נערים, כולם יכולים ליהנות ולשחק תוך חלוקה לקבוצות או זוגות עבור המשחקים השונים. בין שולחנות המשחק הפופולאריים ניתן למצוא שולחנות סנוקר וביליארד, אשר מתאימים במיוחד למשחק קבוצתי ומפיקים הנאה רבה.
לילדים, השכרת מתנפחים היא בהחלט אטרקציה אידיאלית. ילדים בכל גיל אוהבים ונהנים מאד מאטרקציה של מתנפחים. המתנפחים מעסיקים את הילדים במשך שעות ארוכות, מאפשרים שחרור של אנרגיה וכיף.
אטרקציות לילדים
לגיל הרך, ניתן להתמקד בהשכרת ג'ימבורי. ג'ימבורי מתאים אף לתינוקות והילדים מפיקים ממנו הנאה רבה כל פעם מחדש. כמובן שהג'ימבורי מהווה מקום חשוב אף בהתפתחות התינוקות והילדים. התינוקות והפעוטות לומדים תוך כדי הנאה חווייתית מיומנויות התפתחותיות שונות כמו זחילה, טיפוס, הליכה, שיווי משקל וכדומה.
עם זאת, חשוב לזכור בכל הפעילויות והאטרקציות השונות לשמור על כללי הבטיחות במקום, לשמוע לעצות המדריכים או אנשי המקצוע באזור. כשמדובר במתנפחים או בג'ימבורי, קל מאוד ליפול בפרט כשמדובר בתינוקות ופעוטות.
המטרה שלנו באטרקציות היא לגרום לילדים ולנערים את מירב ההנאה ולהפיק איכות גבוהה של זמן עם ההורים או המחנכים בשילוב של חוויות מהנות שישאירו טעם של עוד.