רוצה לדעת מה יש להציע לך

לפתיחת שנה?

פנה אלי

פעילות לילדים

 

הילדים של היום הם לא הילדים של פעם,
הילדים היום הם ילדים של אינטרנט ומחשבים , טלוויזיה ובילוים שלא דורשים
מהם כמעט תנועה כלל, דבר שאינו בריא כשלעצמו ולא תורם כלל למגיפת ההשמנה העולמית.
ילדים צריכים לרוץ, לזוז ולהזיע ולהיות אקטיביים כמו שילדים צריכים ואוהבים להיות ולכן חשוב לשלב את הזמן שלהם בגן או בבית הספר עם פעילויות ספורטיביות הכוללות תנועה ופעילות גופנית.
כשהילדים נמצאים עדיין בגיל הרך זהו זמן מושלם לעודד ולחנך את הילדים לפעילות פיזית וספורטיבית, ללא ספק הילדים נהנים מהפעילויות הפיזיות ובו בזמן הפעילות הפיזית תורמת להתפתחות נכונה ולגירוי היכולות הפיזיות שלהם, . בנוסף, פעילות גופנית פיזית תורמת רבות להתפתחות של מערכת העצבים מה שמגדיל את הצורך והחשיבות לשימת הלב.
פעילות לילדים
ילד שהוא פעיל מבחינה גופנית הוא ילד בריא מבחינה בריאותית וגם ילד מאושר ומקובל מהבחינה החברתית.
בשנים האחרונות קיימת החרפה בבעיית ההשמנה בקרב ילדים. גורמים בולטים לכך הם  שעות צפייה רבות ,צריכת מזון-מהיר וירידה משמעותית בפעילות גופנית פיזית.
לא במפתיע נפתחו חוגים רבים לאחרונה המציעים מגוון רחב של סוגי פעילויות גופניות לילדים כמו למשל, אמנות הלחימה, התעמלות קרקע ושחייה.
כמובן שיש לוודא שמפעילי החוגים הינם צוות שעבר הסמכה, המומחה לאותם גילאים היודעים לשמור על האיזון הנכון של הגוף בשילוב מסגרת תחרותית שתגרום למוטיווציה של הילדים. כמו"כ שהמקום בו מתקיימות הפעילויות לילדים הינו בטוח ומאוורר, מואר וממוזג כראוי.