אבנר אתגרים - סדנאות ODT - ימי גיבוש לבתי ספר

רוצה לדעת מה יש להציע לך

לפתיחת שנה?

פנה אלי

אבנר אתגרים

 

אבנר אתגרים שם לעצמו מטרה: לשלב בין פעילות אתגרית ופיסית תוך שמירה מלאה על הבטיחות - למען החוויה המדהימה שלכם!

סדנאות שטח | O.D.T – יום גיבוש לחברות וארגונים, בתי ספר ומוסדות חינוך המורכב ממשימות אתגר המגבשות ונותנות ערך אישי וכלים לעבודה בצוות.

חברת אבנר אתגרים נותנת מענה לכל פעילות אתגרית בארץ,
באזורים אורבניים ובטבע לפי צרכי הלקוח ובהתאמה לסביבה הנבחרת.

 

 

ימי גיבוש לבתי ספר

סדנאות ה- Training Door Out האתגריות שלנו מתאימות הן למבוגרים והן לילדים ולנוער- הסדנאות מייצרות הרבה מוטיבציה ותוצאות בעזרת התנסויות מעשיות וחוויתיות המזרזות תובנות ומאפשרות יישום מיידי. סדנאות ה- ODT האתגריות שלנו הן הדרך שלך להטביע חותם אמיתי על המשתתפים ולהביא אותם לרמות חדשות של מסוגלות תוך הפנמה יסודית של השינוי לטווח הארוך.

דוגמאות לסדנאות המיישמות את עקרונות הo.d.t

פארקי חבלים

מחפשים פעילות מעניינת, שונה ומקפיצה לכל הכיתה?

בפארק החבלים שלנו תמצאו הרבה אדרנלין, הרבה אקשן והמון התלהבות.

מה מחכה לכם שם? מסלול מכשולים בגובה, סולמות וגשרי חבלים, קירות טיפוס, אומגה, טרמפולינה והרבה תחרויות, משחקים והפעלות בלי רגע אחד של שעמום. הפעילות מתאימה למבוגרים ולילדים מגיל 10 ומעלה וניתן לקיימה בכל פארק, יער או חורשה בהם תנאי השטח מאפשרים זאת וכן לשלבה כחלק מטיול או מחנה.

"אבנר אתגרים" הינה מפעיל מורשה ומוסמך על ידי משרד החינוך לניהול והפעלת כל המתקנים בפארק החבלים בטוחים לשימוש ומתאימים למבוגרים לילדים ובכל מתקן מלווה אתכם מדריך מוסמך משרד החינוך לפעילות חבלים.

 

הישרדות בישימון

סדנת הישרדות לסיום שנה ולכל קבוצת נוער אנו מציעים את סדנת "הישרדות בישימון" ככלי להעצמה ולפיתוח יכולות אישיות. במסגרת הסדנא לומדים המשתתפים לשרוד בתנאי השטח – לאגור מים, להדליק מדורה ללא אש, להכין מחסה מפני השמש והקור ולהטמע בסביבה. ניתן לקיים את הסדנא כפעילות חד יומית או כמחנה הכולל לינת לילה. ירי ברובה צבע ( פיינטבול) יירי בחץ וקשת וירי בכלי נשיפה פעילות כיפית משחררת עם חוויה תחרותית ואישית.

פארק חבלים

חוויה מושלמת של הנאה ואקשן מתכננים אירוע בחוץ? מחפשים פעילות מרתקת ומהנה שמתאימה גם למבוגרים וגם לילדים? פארק חבלים זו הפעילות המושלמת בשבילכם כי יש בה הכל – גם אתגר, גם עניין וגם כיף לכל הגילאים!

למי מתאימה הפעילות בפארק החבלים?

הפעילות בפארק החבלים מתאימה הן כבילוי מהנה לימי כיף וגיבוש, למסיבות סוף שנה ולאירועים פרטיים והן כסדנת Training Door (Out להסבר לחצו כאן -קישור ) מאתגרת לפיתוח יכולות של עובדים ומנהלים. הפעילות מתאימה למבוגרים בבי”ס למאמר וגם לילדים (מגיל 10 ומעלה) וניתן לשלבה גם כחלק מטיול או מחנה.

אילו הרפתקאות ואתגרים מחכים לכם בפארק החבלים?

– אדרנלין, תעוזה והתרגשות במסלול מכשולים בגובה. הכולל מערכות הרמה והורדה (בגלישה,) סולמות וגשרי חבלים מסוגים שונים.

– מסתכלים לפחד בעיניים ומנצחים אותו – על גשרי חבלים תלויים מסוגים שונים

– כושר הריכוז והכושר הגופני נפגשים בגובה בקיר הטיפוס.

– אומגה לגלישה כיפית שתרצו לחזור אליה שוב ושוב

– טרמפולינה שתקפיץ אתכם ותתן לכם הרגשה של ריחוף

איפה ניתן להקים את פארק החבלים?

בכל פארק, יער או חורשה בהם תנאי השטח מאפשרים זאת.

ומה לגבי הבטיחות, האם הבילוי בפארק בטוח?

חברת “אבנר אתגרים” הינה מפעיל מורשה ומוסמך על ידי משרד החינוך לניהול והפעלת פארקי חבלים. כל המתקנים בפארק החבלים בטוחים לשימוש ומתאימים למבוגרים ולילדים. בכל מתקן מלווה אתכם מדריך מוסמך מטעם משרד החינוך . 

לפעילות חבלים ובפעילות בגובה – מאובטחים המשתתפים על ידי רתמות וכבלי אבטחה.

 

מה זה O.D.T?

המושג ODT – Out Door Training פירושו- התנסות בשטח.

המושג מורכב משני חלקים:

ה- OUT DOOR – מתייחס לסביבת העבודה – כלומר יציאה מהמרחב הסגור בו אנו עובדים אל המרחבים הפתוחים השונים במאפייניהם (טבע תרבותי, טבע פראי, חוף ים וכד’).

ה- Training – מתייחס להקניית מיומנויות שונות על ידי התנסות בפעילויות מגוונות בסביבה השונה – בשטח.

הרעיון המרכזי בפעילות ה- ODT הוא לצאת מאזור הנוחות (Comfort Zone) מהסביבה בה אנו מרגישים בטוחים, לסביבה השונה משגרת יומנו, בה שולטת אי הוודאות.

בשטח מבצע המשתתף משימות אתגריות מגוונות – פיסיות ומנטליות – וחווה הצלחה או כישלון מיידיים ומוחשיים, תוך התנסות ברמת ריגוש חוויתית וגבוהה המתורגמת ללמידה, העצמה והיכרות עם ערכים ושינוי תפוסי התנהגות.

המשימות בחיק הטבע מבוססותעל תאוריות פסיכולוגיות ותהליכים בונים לדוגמא: לקיחת אחריות, עבודת צוות, מנהיגות, קבלת סמכות, תקשורת בין אישית וקבוצתית, העצמה אישית וקבוצתית, התמודדות עם מצבים של חוסר וודאות וכדומה.

 

מי אנחנו?

אבנר שמיח, בעל החברה, בוגר בית הספר להנדסאים של אוניברסיטת תל אביב בתחום ההנדסה ובוגר מכללת וינגייט להדרכת סדנאות שטח O.D.T, ומדריך מוסמך בסנפלינג וטיפוס על מצוקים.

אבנר בוגר ובעל תעודה לטיפול בהרפתקה .(Adventure ­erapy).

האני מאמין של אבנר הוא לתת לא על מנת לקבל, חינוך לשמירת הטבע ומיחזור, שיתוף פעולה וקבלת האחר.

הייחודיות של אבנר אתגרים היא החיבור המשלים של השטח עם הנפש והשכל היוצרים סינרגיה ושינויים בדפוסי חשיבה לחוויה מעצימה המלווה את האדם לאורך זמן.

הדינמיקה שנוצרת מכוונת לתת כלים מעשיים לראיה התנהגותית בחיי היום יום האישיים ובעבודה.

הצוות של אבנר אתגרים מיומן ובעל ניסיון רב בשטח ועם קהלים שונים לתת את המענה המדויק לכל אחד ואחת. יש מגוון רחב של פעילויות תיירות אתגרית המשלבת סדנאות ופעילות אקסטרים לגיבוש והעצמה אישית וקבוצתית.

החזון של אבנר אתגרים הוא להיות החברה המובילה בפעילות אתגרית מהנה מחד והקניית כלים ערכיים והעצמה אישית מאידך. החשיבות של החיבור עם הטבע ואהבת הארץ היא ערך עליון ומובילה את אבנר אתגרים למחייבות למצוינות ללקוח ולסביבה.

צוות אבנר אתגרים לרשותכם בכל עניין.