ענת אביעד - מופעים. הרצאות. סדנאות

רוצה לדעת מה יש להציע לך

לפתיחת שנה?

פנה אלי

ענת אביעד - מופעים. הרצאות. סדנאות

מופע חדש, ערכי, קומי וחווייתי -
מותאם לכל גיל

מופע דינמי, בליווי נגן - מתאים לבתי ספר יסודי,
חט"ב ותיכונים, סביב לימודי היסטוריה, מורשת,
לפעילות קשר בן דורי, "עבודת שורשים", 
חגי ישראל, 
למפגשי הורים ותלמידים ועוד...

 

דודה ג'ולייט, המגולמת בכשרון רב על ידי השחקנית והקומיקאית ענת אביעד,
מחייה את העבר ודפי ההיסטוריה במופע תיאטרלי, ססגוני, מצחיק, סוחף ומלווה בנגן! 

המופע משלב סיפורים מרתקים ומשעשעים כאחד על העלייה לארץ ישראל,
תהליך הקליטה, ימי המעברות, השונות התרבותית,  טקס השידוך המשעשע, אמונות טפלות, המחתרת, ההבדלים בין "אז" והיום, ישן מול חדש, והכל תוך אינטראקציה משעשעת עם הקהל ומשחקי תפקידים, ההופכים את המופע לאינטראקטיבי, מבדר וחווייתי במיוחד! 
מומלץ לאירועים סביב עבודת "שורשים", לימודי היסטוריה, אירועים לקראת יום העצמאות, יום המשפחה, חגי ישראל, פעילות העשרה בנושאי עלייה וקליטה, קשר בין דורי, הבדלי תרבות, היסטוריית יהודי המזרח (ע"פ ועדת ביטון) ועוד.

דודה ג'ולייט באה לבקר בני נוער וילדים במסגרות של בתי ספר, מתנ”סים,ישובים, קיבוצים, מרכזים קהילתיים , ספריות ושיתופי פעולה בין מרכזים קהילתיים, בתי ספר ותנועות נוער.
כמו כן, המופע מומלץ למפגשי  תלמידים ובני משפחותיהם בשיתוף הצוות החינוכי סביב ארועי "עבודת שורשים" או סביב לימודי היסטוריה בנושאים בהם עוסק המופע. 

מתוך ההמלצות

מופע הבידור "דודה ג'ולייט באה לבקר" מועלה בהצלחה רבה גם בקרב מבוגרים בחדרי מורים, במתנ"סים, ספריות, חדרי מורים, מרכזים קהילתיים, קבוצות קטנות וגדולות וכל התכנסות חברתית המעוניינת בערך מוסף.​

לקטלוג המלא של ההצגה לחצו כאן

 

ענת אביעד - שחקנית מוכשרת, קומיקאית, יוצרת, בעלת ניסיון רב בהופעה מול תלמידים בכל רחבי הארץ. ייחודה בהצגת מופע תוך אינטראקציה עם קהל התלמידים, המורים ואף ההורים, דבר ההופך את מופעיה לחווייתיים, מעשירים ומשעשעים כאחד.

כמו כן, היא מופיעה בפני קהל המורים כסטנדאפיסטית, קומיקאית ומרצה מבוקשת. אין כמעט במה בארץ שלא אירחה אותה עם מופע הבידור שלה למבוגרים שהוצג בהצלחה גם בפסטיבלים שונים, הן מול קהל רב והן מול קבוצות קטנות. כמו כן, גילמה תפקידים קומיים ודרמטיים בטלויזיה: "צומת מילר", "מחשב מסלול מחדש", "ההרמון" ועוד.. 

 

מופעים והרצאות לחדרי מורים

מתאים לגיבוש צוות חדר מורים, מסיבות מורים, ערבי פרישה ועוד....

המופעים מוכרים ע"י עמותת המורים(פעילות יזומה)
וע"י הסתדרות המורים (מחוץ לתפריט הבית ספרי).

 


במופע הסטנדאפ של ענת אביעד, דבר אחד מאוד ברור: הברירה היחידה היא "ברירת צחוק"!
ענת, קומיקאית יוצאת דופן, מציגה בהומור משובח ובכשרון רב, שלל מצבים קומיים מהחיים בכלל ומחייה שלה כאישה, כאם, כשחקנית וכבת למשפחה עיראקית מצחיקה ומיוחדת במינה.
הקהל נסחף בצחוק מכל נושא אפשרי ויש על מה לצחוק: נשים, גברים, ילדים, אוכל, דיאטה וכמובן זוגיות ובמקרה של ענת, זוגיות נוסח הדודה נעימה -"המומחית למערכות יחסים " ועד לחמות העיראקית שתגלגל את הקהל מצחוק...
המופע כולל קטעי אילתור מבריקים ובלתי נשכחים בשיתוף הקהל!

מתאים לחדרי מורים, חברות וארגונים, מתנ”סים, ועדי עובדים, קבוצות, ארועי גיבוש,
ולכל התכנסות חברתית, מאולמות קטנים ועד אולמות גדולים!

 

"צוחק הים, הפעמון של בית הספר...
אז למה גם אנחנו לא נלמד לצחוק??..."  לאה נאור, סופרת.

רבות דובר על ההומור כמנגנון המשפר את איכות החיים ותורם רבות לבריאות ולהצלחה בתחומים שונים ומגוונים. 
ענת אביעד, שחקנית, קומיקאית, מרצה ועובדת סוציאלית בעברה, מצליחה להביא בהרצאה מאלפת, מצחיקה ושנונה היבטים שונים על הומור במגוון תחומי החיים (עבודה, חינוך, בריאות) תוך הדגמה מסיפור חייה המיוחד והמעצים.
ענת חושפת ברגישות המתובלת בהומור שנון ומקורי סיפור חיים מורכב של התמודדות עם קשיים רבים ובסופו הצלחה גדולה. סיפור חייה משמש השראה לא רק לנשים, אלא גם לגברים ולכל אדם באשר הוא.
בהרצאה היא מדגימה לקהל שומעיה כיצד הדרך בה אנו מספרים את סיפור חיינו משפיעה
על חיינו בפועל, כאשר ההומור משמש אותנו ליצור סיפור חיים מנצח, למרות הקשיים.
ההרצאה משלבת קטעים מתוך מופע הבידור של ענת - "ברירת צחוק" המוצג בכל רחבי
הארץ וזוכה להצלחה רבה.

ההרצאה מיועדת לחדרי מורים, לחברות וארגונים, מתנ”סים, ועדי עובדים, קבוצות חברתיות,
ולכל התכנסות חברתית המעוניינת בערך מוסף מעניין ומצחיק כאחד.

 

 

אין ספק שזוגיות היא דבר מצחיק. אבל הזוגיות של נעימה וחואן מצחיקה עד דמעות! נעימה, אשה אנרגטית ובעיקר העירקית הכי מצחיקה בעולם, הכירה בפייסבוק את חואן, רומנטיקן ארגנטינאי חסר תקנה. כך נולדה זוגיות מופלאה ומצחיקה, מפגש פסגה בין שתי תרבויות מלאות צבע , טעמים, שירים ובעיקר הומור -  הרומנטיקה הלטינית מול המסורת העירקית!
ובקיצור- צו'ריסוס ואסדו מול עמבה וקובה...
שילוב מפתיע ויוצא דופן, היוצר מופע שכולו חוויה בלתי נשכחת של הומור משובח ומוזיקה נפלאה, ישראלית, לטינית וים תיכונית הסוחפת את הקהל בצחוק ושירה!

המופע מוצג בכל רחבי הארץ, באולמות קטנים וגדולים, מול חברות, ארגונים, ועדי עובדים, מתנ”סים, חדרי מורים, מסיבות וכן מועלה שוב ושוב בפסטיבלים שונים וזוכה להצלחה רבה, בזכות ההומור והמוזיקה הנפלאה ובעיקר משום שהוא מביא את סיפורה של זוגיות חוצה תרבויות וגבולות!
 

שרים וצוחקים:
ענת אביעד - שחקנית וקומיקאית שלא תותיר אתכם אדישים... 
אייל רוזלס - במאי, שחקן תיאטרון, טלויזיה וקולנוע מוכשר.
עידן טולדנו - מוזיקאי יוצא דופן המחבר בין שני העולמות בנגינה ושירה.