קנגרו ישראל - שעשועון מתמטיקה

רוצה לדעת מה יש להציע לך

לפתיחת שנה?

פנה אלי

קנגרו ישראל

מורות / ים יקרות / ים!

נותרו שבועיים אחרונים להרשמה לתחרות קנגורו!!!

מעל 16K תלמידים מכיתות ב'-ט' הלומדים בכ-800 בתי ספר שונים בארץ משתתפים בקנגורו ומתכוננים לתחרות אשר תתקיים בסוף חודש מרץ, וכ-1200 מורים לוקחים חלק בפעילות זו.

בימים אלו אנו שוקדים על הכנות לתחרות קנגורו אשר תתקיים בנוסח "דף ועפרון" במוקדים שונים בארץ.

 
מה חשוב לדעת עד למועד התחרות?
  1. מועד טקס חלוקת תעודות ופרסים הוזז לתאריך 3 ביולי 2020.  תאריך זה נקבע לאחר פניות של גורמים שונים אשר ביקשו לשנות את המועד הקודם על מנת שתתאפשר לכל אוכלוסיית המורים והתלמידים עם משפחותיהם להגיע.
  2. ההרשמה לתכנית נבחרות נמשכת עד סוף החודש! בתי ספר רבים כבר משתתפים בתכנית בה תלמידי הכיתות הבוגרות של בית הספר מהווים "שגרירי מתמטיקה", לומדים ומתכוננים לתחרות באופן ממוקד עם מורה מקצועית, ומלמדים את תלמידי הכיתות הצעירות. התכנית כוללת חוברות עבודה עבור הנבחרת ועבור תלמידי הכיתה הצעירה. שכבת תלמידי הנבחרת כולה מקבלת גישה לאתר החידות האינטרנטי + השתתפות בתחרות.
  3. חוברות קנגורו חדשות לכיתות א'-ו' כוללות חידות העשרה נוספות ומרחיבות את מאגר החידות האינטרנטי. רבבות רכשו את החוברות בחנויות הספרים או דרכינו בהזמנה של 20 יחידות לפחות במחיר עלות. הספרים בשלב זה הם בשפה העברית בלבד.
  4. אפליקציה לקנגורו – זו השנה הראשונה בה  אנו מפעילים את השעשועון באפליקציה הנגישה למכשירים הסלולריים ומאפשרת לתלמידים ולמורים פעילות נגישה יותר, פשוטה וידידותי. בשלב ניסוי, האפליקציה פועלת רק בשפה העברית. סרטון הנחייה להורדת האפליקציה  - https://youtu.be/mEzbBoKIhxU
 
גם השנה שעשועון קנגורו נמצא במאגר התכניות המאושרות של משרד החינוך (מספרו 2632) ומסובסד לכל תלמידי שכבה ד' בארץ.

 

לו"ז: 

  • המועד לסגירת ההרשמה לתחרות קנגורו: 1-בפברואר
  • ♦ מועדי התחרות -   23-25.03.2020
  • ♦ טקס חלוקת תעודות ופרסים -  03.07.2020

 

חפשו אותנו:

אתר קנגורו ישראל

האתר להרשמה ותרגול

הדף שלנו בפייסבוק   

קנגורו ב-youtube   

אישור משרד החינוך

נשמח לראותכם בין המשתתפים בתכנית