רוב רוי - שייט קייקים בצפון, בקאנו אינדיאני, ימי כיף לילדים

רוצה לדעת מה יש להציע לך

לפתיחת שנה?

פנה אלי

רוב רוי

אתר ה"רוב רוי" הוקם לפני חמש עשרה שנים על גדות נהר הירדן הדרומי.
האתר כולו בנוי מחומרים טבעיים של עץ וחומר ומשלב בתוכו מוטיבים אתניים אינדיאנים.
אופיו השקט והפסטורלי של המקום מאפשר לקבוצה לזכות ביחס אינדיאני חם, באווירה מיוחדת ואינטימית ולחוות חוויות שונות, תוך כדי שייט על הירדן וסביבתו.

 
אינדיאני ליום אחד- יום באווירה אינדיאנית, איפור אינדיאני, שייט בסירות קאנו, צפייה ולמידה על תורת חיות הטוטם האינדיאניות תוך כדי שייט.
לאחר הסבר על המקום, מי היה רוב רוי, מהי סירת קאנו והוראות בטיחות ,כל ילד יכין לעצמו כתר נוצות ,יתאפר בצבעים ייתן קריאה אינדיאנית ויצא לשייט בסירות קאנו אינדיאניות אמיתיות על הירדן הדרומי מפינת חמד אחת לשנייה.במהלך השייט משחק התבוננות אינדיאני הנקרא ה"רוח החיה". במשחק זה נפגש בפסלים של חיות הטוטם האינדיאני ונלמד על אופיים.
משך הפעילות: 2 שעות.
למי זה מתאים: לילדים כיתות א-ה.
מחיר: 39 ₪ לילד כולל מע"מ.
 

פעילות רפסודות - פעילות ייחודית חינוכית המשלבת עבודת צוות, אתגר מחשבתי, מנהיגות, צופיות ואיכות הסביבה- כל זה במשחק אחד...
המשחק מתחיל בחלוקה לצוותים (עד 10 איש בכל צוות) כל צוות מקבל ערכת בניה, תרשים בניה וצבע( המסמל אותו לאורך המסלול), במהלך הבניה נלמדים שני קשרים בסיסיים( כפיתה מרובעת וקשר מוט) וניתן כתב חידה ראשון ,שמורה על משימות בהמשך. לאחר חיבור הרפסודה לשתי סירות קאנו מתחילים את השיט.
במהלך השייט על כל צוות לבצע משימות ולפתור כתבי חידה נוספים. בכל מקום ועל כל משימה יש שיפוט וניקוד הנאסף בסופו של דבר לטבלת שיפוט.
בין המשימות: משימת איכות הסביבה בה על כל צוות לאסוף כמה שיותר אשפה מימי הירדן ,משימת צייד ומשימה של שיתוף פעולה בין חברי הצוות.
הצוות המנצח הוא הצוות אשר אסף את מירב הנקודות ובצעה את המשימות על הצד הטוב ביותר (לא דווקא זו שהגיעה ראשונה...) והיא זוכה בפרס צנוע ו"עליז".
משך הפעילות:כ- 2.5 שעות.
למי זה מתאים: כיתות ה' ומעלה. (מתורגם לאנגלית).
מחיר:67 ₪ לילד כולל מע"מ.

בעקבות מסעותיה של רוב רוי- משחק דרך אתגרי גיבושי,המתחקה אחר מסלולה של סירת הקאנו "רוב רוי", ניווט רגלי , היסטוריה ובניה צופית יביאו את הניצחון...
המשחק מתחיל במושבת כנרת בתמר בכפר, שם נצפה בסרטון המתאר את ראשית ההתיישבות והחקלאות בעמק הירדן. לאחר חלוקה לצוותים
 וממושבת כנרת מתמר בכפר, נצא לניווט רגלי דרך אפיקו המקורי של הירדן עד ל"רוב רוי". במהלך הניווט, על כל צוות למצוא ב-6 נקודות שונות חלקי פאזל המרכיבים תרשים בניה וחומרים שהכרחיים לבניית רפסודה משותפת בהמשך.
כל צוות שמגיע ל"רוב רוי " בונה לעצמו רפסודה, פותר את כתב החידה ויצא לשייט תחרותי גיבושי, על הירדן הדרומי.בסיום איסוף נקודות והכרזה על הצוות המנצח.
לצוות המנצח פרס "צנוע ועליז".
משך הפעילות:כ- 3.5 שעות.
למי זה מתאים: כיתות ז' ומעלה
מחיר: 87 ₪ לילד כולל מע"מ.
הישרדות אינדיאנית - טורניר תחרויות אינדיאניות חוויתי בין שבטים. זיהוי שם השבט, מדורת השבט, התנסות בסוגי קליעה ומשימת כוח...
התחרות מתנהלת בסגנון טורניר , כשבמהלך היום כל שבט עובר ביחד בין כל התחנות ומנסה את כוחו. התחנות כולן לקוחות ומשלבות מיומנויות שונות מחיי היום יום של האינדיאנים. בסוף כל תחנה מקבל השבט אבן חן אשר עליה הוא שומר עד סוף הטורניר.
בסוף היום נספרות אבני החן, שילוב של כוח, מוח, תעוזה, ויצירתיות יביאו לשבט את הניצחון.
משך הפעילות: כ-3 שעות.
למי זה מתאים: כיתות ז' ומעלה.
מחיר לקוח: 87 ₪ לילד כולל מע"מ.
מה להביא: לכל הפעילויות יש להביא בגדים היכולים להירטב ובגדים להחלפה, כובע, מנעלים למים ונעלים להחלפה ומים אישיים.
קבלת פנים: בכל הפעילויות מוגשים באתר תה צמחים, קפה ותמרים.

גלרית תמונות